Młoda kobieta korzystająca z fotolustra do selfie
Kochasz zdjęcia? Wypróbuj fotolustro – urządzenie do tworzenia wyjątkowych selfie
28 maja, 2019
Młode dziwczyny bawiące się fotolustrem na imprezie
Wynajem fotobudki lub fotolustra – to gwarantowana zabawa do białego rana
28 maja, 2019

Fotobudka wynajem. Sprawdź jak fotobudka i fotolustro sprawuje się na eventach. Lustro Cię kocha.

Fotolustro na imprezie eventowej

Przeglądanie się w lustrze to coś, co mimowolnie robi każdy z nas. Przynajmniej kilka razy w ciągu dnia stajemy przed lustrem i patrzymy na siebie, malujemy się, robimy śmieszne pozy. Przed lustrem jesteśmy po prostu sobą, jesteśmy swobodni. Właśnie dlatego idea fotolustra jako eventowego gadżetu, który robi zdjęcia, stała się tak popularna na rynku i jest pożądana przez wszystkich organizatorów imprez.
Jest to prawdziwy hit ostatnich sezonów! Dotykowy ekran w eleganckiej ramie, który wygląda identycznie jak prawdziwe lustro, wzbudza ogromne emocje wśród gości na weselach, studniówkach i konferencjach firmowych. Wszędzie tam, gdzie pojawia się fotolustro, towarzystwo w magiczny sposób staje się bardziej zintegrowane i chętne do wspólnej zabawy.
Dlaczego więc warto zdecydować się na wynajem fotobudki lustra? Mnogość funkcji, które oferuje jest zaskakująca. Selfie Mirror nie tylko integruje ludzi, ale także pełni role profesjonalnego fotografa i drukuje pamiątki w postaci zdjęć. Jeśli organizujesz imprezę i nie chcesz martwić się tym, że Twoi goście będą się nudzić i dzielić w grupki, jest to definitywnie strzał w dziesiątkę!

Fotobudka w formie fotolustra na evencie

Co daje wynajem fotolustra lub fotobudki na eventy firmowe i imprezy rodzinne? Przede wszystkim, organizator ma zapewniony spokój, ze jego goście będą się świetnie bawić i nie pojawią się żadne nieprzewidziane niemiłe niespodzianki. Jak to działa?
Twoi goście będą zaskoczeni i zaintrygowani! Fotobudka w formie lustra naprawdę wygląda jak pełnowymiarowe lustro. Goście są bardzo zdziwieni, gdy okazuje się, że jest to dotykowy ekran, po którym wystarczy przejechać kilkukrotnie palcem, aby zrobić idealne selfie!
Selfie Mirror integruje wszystkich uczestników imprezy! Wynajem fotobudki lub fotolustra to najlepszy krok do tego, aby goście bawili się razem i nie było między nimi niepotrzebnego dystansu.
Impreza nabierze szyku i elegancji. To zdecydowany fakt! Wyjątkowy design Magicznego Lustra sprawia, że nie da się przejść obok niego obojętnie. Swoim wyglądem wpasuje się w klimat każdej imprezy, czy to wesele, studniówka, czy event firmowy. Wszędzie tam, gdzie pojawi się Selfie Mirror, wydarzenie nabierze klasy i rozmachu.
Co jeszcze? Fotolustro jest dla każdego, absolutnie każdego! Mogą z niego korzystać małe dzieci, a także seniorzy, grupy i pojedyncze osoby. Intuicyjna, prosta obsługa i ciekawe funkcje zachęcą każdego uczestnika imprezy do podejścia i wypróbowania możliwości fotobudki nowej generacji!

Sprawdź jakie niepowtarzalne opcje na selfie oferuje fotolustro!

Niepowtarzalne funkcje fotolustra sprawią, że goście na imprezie z miejsca zakochają się w tym rodzaju rozrywki eventowej. Dlaczego? Selfie Mirror oferuje im nie tylko świetną zabawę, ale także personalizowane fotografie, które są wspaniałą pamiątką świetnej zabawy.
Zdjęcia z fotobudki lustra mogą być dowolnie modyfikowane przez gości. To sprawia, że proces pozowania staje się jeszcze bardziej zabawny i ekscytujący. Uczestnicy mogą dodawać własnoręczne podpisy, obrazki o raz śmieszne GIF-y. Dodatkowo, zestaw gadżetów eventowych, wśród których znajdują się peruki i okulary spowoduje, że każde selfie będzie inne i niepowtarzalne
Co jeszcze odpowiada za to, że fotolustro i fotobudka to atrakcje jest jedyne w swoim rodzaju? Jest to z pewnością możliwość natychmiastowego wydrukowania zdjęć. Taki wydruk sprawia niesamowitą radość u każdego uczestnika imprezy. Dlaczego? Jest to wspaniała pamiątka z ważnego wydarzenia i wspomnienie dobrze spędzonych razem chwil.
Fotolustro lub fotobudka na wynajem to zdecydowanie dobra decyzja! Gdy zadbasz o ich obecność na swojej imprezie, otrzymasz gwarancję świetnej zabawy i wyjątkowych pamiątek, które zabiorą ze sobą Twoi goście. Dzięki temu będą wspominać wydarzenie miło przez długi czas! Skontaktuj się z Nami na FOTOLUSTRA.COM, a postaramy się dobrać rozrywkę idealną na Twój event. Otrzymasz dzięki temu pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a zabawa będzie trwała do świtu.