Ślub to bez wątpienia najważniejszy moment w życiu każdego człowieka, a wesele to zdecydowanie najważniejsza impreza! Warto, aby uwiecznić te wyjątkowe chwile z każdej strony i móc wspominać przez długie lata.

Wybierz atrakcję eventową, która zainteresuje wszystkich gości! Zdecyduj się na eleganckie lustro, które zaskoczy ich możliwością robienia zdjęć. Od kilku sezonów, fotolustro to najbardziej pożądana atrakcja na każdej imprezie! Wynajmij je na swoje wesele i przekonaj się, jak świetną zabawę zapewnisz znajomym i rodzinie!

Selfie Mirror na weselu
– wyjątkowa atrakcja dla Twoich gości

Wesele to wydarzenie, na którym spotykają się wszyscy – dorośli i dzieci, rodzina i znajomi. Bardzo ważne jest, aby nie powstał między nimi niepotrzebny dystans, dlatego już na początku warto zadbać o odpowiednią integrację całego grona. Jest to zadanie, z którym idealnie radzi sobie fotolustro – zaciekawia wszystkich zebranych swoim wyglądem i zachęca do wypróbowania. Gdy goście zaczynają wspólnie pozować, mają okazję, aby porozmawiać. Jeżeli dodatkowo przebierają się w gadżety eventowe oferowane przez FOTOLUSTRA.COM, różnice i początkowa rezerwa między nimi całkowicie znikają, a zostaje tylko świetna zabawa!

  1. Jest najpopularniejszym gadżetem eventowym i przyciąga uwagę wszystkich gości
  2. Selfie Mirror w kilka chwil integruje wszystkich uczestników imprezy i zachęca ich do wspólnej zabawy
  3. Obsługa Magic Mirror to sama przyjemność – wystarczy kilka ruchów palca po dotykowym ekranie, a selfie pojawiają się natychmiast!
  4. Zapewnia niekończącą się zabawę wszystkim gościom, dzięki czemu nie trzeba się martwić o to, czy się nie nudzą

Jak dodać imprezie weselnej szyku? Warto zadbać o stylowe dodatki, które przykują uwagę wszystkich gości. Jednym z nich jest bez wątpienia fotolustro! To następca fotobudki, który jest coraz bardziej popularny i pożądany na wszystkich imprezach – weselach, urodzinach, studniówkach i eventach firmowych. Swoim designem robi niesamowite wrażenie – wszyscy myślą, że eleganckie lustro. Jest to więc gadżet, który oferuje nie tylko świetną atrakcję w postaci robienia zdjęć, ale także dobrze prezentuje się i pasuje do stylistyki niemal każdej imprezy!


Sala weselna nie jest najlepszym miejscem do robienia profesjonalnych zdjęć, a przecież każdy chciałby uwiecznić moment, w którym dobrze się bawi i wygląda. Jednak kolorowe i przyciemnione światła sprawiają, że zdjęcia mogą być niewyraźne i rozmazane. Jeżeli zdecydujesz się na wynajem fotolustra na wesele, zapewnisz swoim gościom możliwość samodzielnego zrobienie idealnego selfie w kilka chwil! Wystarczy podejść, uśmiechnąć się i kilka razy przejechać palcem po dotykowym ekranie Magicznego Lustra. Tylko tyle! W zamian goście otrzymują ekspresowo wydrukowane zdjęcie oraz plik cyfrowy, którym mogą podzielić się na przykład na portalu społecznościowym.

Dlaczego warto zdecydować się na fotolustro zamiast na fotobudkę? Oczywiście, fotobudka to klasyk na każdej większej imprezie – weselu, studniówce czy urodzinach. Jednak nie każdemu odpowiada jej wygląd oraz to, że w kabinie zmieści się niewiele osób. Fotolustro to nowoczesny gadżet stworzony z myślą o potrzebach Twoich gości, a przy tym prezentuje się świetnie! Sprawi ono, że przez chwilę poczują się jak gwiazdy Hollywood na czerwonym dywanie, stając i pozując w blasku fleszy. Jest zdecydowanie bardziej eleganckie od tradycyjnej fotobudki i zmieści w kadr więcej chętnych osób.

Marzysz o wspaniałych zdjęciach ślubnych? Z pewnością zadbasz o to, aby na ślubie i weselu pojawił się profesjonalny fotograf. Możesz jednak sprawić, że Twoi goście będą mieli jeszcze więcej dobrze zrobionych zdjęć –o to zadba fotolustro! Profesjonalny aparat ukryty w jego wnętrzu oraz specjalnie podświetlana rama gwarantują, że zdjęcia Twoich gości będą idealnie wykadrowane i oświetlone. Ale to nie wszystko:

  1. fotolustro umożliwia personalizację zdjęć poprzez dodawanie napisów, śmiesznych obrazków i GIF-ów
  2. opcja green screen umożliwia wybranie dowolnego tła do zdjęcia, co zawsze sprawia gościom ogromną frajdę
  3. zdjęcia pojawiają się natychmiastowo – już po krótkiej chwili można się cieszyć wyjątkową pamiątką z wesela

Sprawimy, że Ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!

FOTOLUSTRA.COM oferuje usługi ślubne na najwyższym poziomie. Nasze fotolustra na wesele to prawdziwy hit wśród gadżetów eventowych i każdy chce je mieć. Wprowadzają wszystkich gości w imprezowy nastrój, dzięki czemu atmosfera na weselu jest przyjazna i zupełnie wyjątkowa. Profesjonalna obsługa sprawi, że w tym wyjątkowym dniu nie będziesz musiał się niczym martwić i pozostanie Ci tylko świętowanie!

Znajdź nas na naszym profilu