Nadal istnieje przekonanie, że konferencje są monotonne, a przerwa między panelami wystarcza jedynie na kupienie kawy z automatu. Wcale nie musi tak być! Kto powiedział, że konferencje muszą być nudne i oficjalne? Chwila relaksu i wspólnej, świetnej zabawy jest potrzebna nawet na poważnym spotkaniu. Mózg pracuje zdecydowanie lepiej, gdy zazna trochę odpoczynku od przyjmowania ważnych informacji. Jak zapewnić uczestnikom eventowe atrakcje, które wpasują się w klimat spotkania? W tym przypadku, wynajem fotobudki lub fotolustra będzie strzałem w dziesiątkę – w końcu nie samą pracą człowiek żyje!

Magiczne Lustro
– sposób na świetną zabawę w przerwie od pracy

Czy wiesz, dlaczego wiele lat temu fotobudka zrobiła prawdziwą furorę na weselach, urodzinach, studniówkach i innych imprezach? To dzięki możliwościom, jakie oferuje – zrobienia sobie zdjęcia, spersonalizowania go i natychmiastowego wydrukowania. Ludzie uwielbiają robić sobie zdjęcia z każdej imprezy, nawet tej oficjalnej. Dlatego następca fotobudki – fotolustro, świetnie odnajduje się na imprezach firmowych i konferencjach. Czym różni się od fotobudki? Jest zdecydowanie bardziej eleganckie i przyciąga wzrok wszystkich na konferencji! Dodatkowo, mieści w kadrze więcej osób i natychmiastowo drukuje zdjęcia. Czy to nie idealny gadżet na konferencje?

Fotolustro oferuje najlepszą jakość zdjęć. Dzięki profesjonalnemu aparatowi fotograficznemu ukrytemu w jego wnętrzu i podświetlanej ramie, selfie Twoich gości będą perfekcyjne! Koniec z nieostrymi i źle oświetlonymi ujęciami! Uczestnicy konferencji z pewnością docenią, że organizator pomyślał o tym i zaproponował im taki rodzaj eventowej rozrywki.

Przyjęcia firmowe nie muszą być monotonne! Fotolustro na konferencjach w mig sprawi, że uczestnicy będą bardziej ożywieni, a wspólna zabawa zintegruje ich jak nic innego! Co więcej, wszystkie osoby zyskają wyjątkową pamiątkę w postaci zdjęć. To sprawi, że z pewnością zapamiętają konferencję na długo!

Wyjątkowo stylowy design fotolustra sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie. Jednocześnie idealnie wpasowuje się w klimat każdej imprezy, zarówno wesel, studniówek, jak i imprez firmowych. Mimo, że konferencje biznesowe i naukowe to poważne spotkania, to warto, aby ich uczestnicy mogli przez chwilę się zrelaksować, oderwać od pracy i dać ponieść zabawie.

Goście złapią ze sobą świetny kontakt, jeśli tylko da im się taką możliwość. Wspólne pozowanie tworzy świetną okazję do nawiązania rozmowy, skraca początkowy dystans i zachęca do większej otwartości, co jest bardzo mile widziane na tego typu spotkaniach.


  1. wygląd Magic Mirror zachwyca – przyciąga spojrzenia zebranych i zachęca do wypróbowania go
  2. goście wspólnie pozują do zdjęć przed fotolustrem i przebierają się w gadżety eventowe, dzięki czemu integrują się w zaledwie kilka chwil
  3. obsługa fotolustra jest prosta i intuicyjna – wystarczy kilka ruchów palca, aby wykonać idealne selfie!
  4. wydruk zdjęcia jest natychmiastowy, a dodatkowo goście dostają je także w pliku cyfrowym

O wiele łatwiej nawiązywać kontakt w trakcie zabawy, niż podczas poważnego biznesowego lub naukowego panelu dyskusyjnego. Dlatego organizator takiego wydarzenia musi postarać się, aby każda konferencja miała uwzględniony w programie czas na rozrywkę i integrację zebranych uczestników.

Zadbaj o to, aby na konferencji pojawił się nowoczesny gadżet na miarę naszych czasów, jakim jest fotolustro. Wspólne zdjęcie i pozowanie do niego może dać chwilę beztroskiej zabawy pomiędzy ważnymi rozmowami, a dzięki temu zbliżyć nawet nieznane sobie wcześniej osoby. Na tym właśnie polega magia Selfie Mirror – zachęca ludzi, aby nawiązali ze sobą kontakt i integruje ich w zaledwie kilka chwil!

  1. dzięki opcji green screen goście mogą wybierać dowolne tło do swojej sesji zdjęciowej, co zawsze wzbudza ogromne emocje
  2. napis love, a może własnoręczny podpis? Selfie mirror pozwala na personalizację zdjęć poprzez napisy, śmieszne GIF-y i obrazki
  3. zapewnione przez FOTOLUSTRA.COM gadżety eventowe, śmieszne peruki i okulary, zapewniają jeszcze więcej zabawy dla gości

Zapewnij wyjątkową rozrywkę uczestnikom konferencji!

Magiczne Lustro pasuje zarówno na wesele, komunie jak i firmowe eventy i sale konferencyjne. We wszystkich przypadkach oferuje gościom świetną zabawę i oryginalną pamiątkę ze spotkania!

Zastanawiasz się, co zrobić? Wybrać fotobudkę czy fotolustro? FOTOLUSTRA.COM gwarantuje najlepszą jakość obsługi imprez i niezapomniane atrakcje dla wszystkich uczestników wydarzenia! Wynajmij fotolustro na konferencję, a za każdym razem będziesz mógł obserwować, jak wspaniale integruje zebranych gości, daje im chwilę relaksu i beztroskiej zabawy oraz zapewnia świetną pamiątkę!

Znajdź nas na naszym profilu