Specjalnie dla Ciebie i dla Twoich pracowników wprowadzamy nowy product - Fotomozaikę online. To świetne rozwiązanie i dobra aktywność teambuildingowa dla Twojego zespołu, pozostającego w trybie Home Office. Uznaliśmy, że właśnie w tym czasie jakże istotną kwestią jest zadbanie o relacje i wsparcie pomimo fizycznej odległości. Ten pomysł na pewno przyniesie dużo uśmiechu i dodatkowo motywacji do dalszego działania! Cała zabawa polega na tym, że wspólnie tworzycie jedną grafikę-mozaikę, którą wybierzesz (może to być logo/symbol), nawiązujący do Twojej firmy. Taka współpraca grupowa na odległość daje poczucie wspólnoty i zacieśnienia więzi.

Fotomozaika online
– nowoczesne narzędzie teambuildingowe

Wszyscy uczestnicy łączą swoje siły, aby stworzyć coś razem, w imię zasady, tak bardzo ważnej, szczególnie w tym czasie, że jak “jeden za wszystkich, to wszyscy za jednego”. Taka atrakcja podczas siedzenia w czterech ścianach łączy ludzi i da możliwość współdziałania pod jednym szyldem. Od lat wiadomo jak ważne są relacje pracowników z firmą, atmosfera, poczucie więzi, dlatego chcemy też zadbać o to na platformie internetowej. Fotomozaika online zaangażuje Was również do zabawy i pobudzi kreatywność! Nie ma to jak wysyłanie śmiesznych zdjęć na kwarantannie. A dodatkowo, proces tworzenia i efekt końcowy mozaiki będzie idealnym kontentem promocyjnym dla Twojej firmy, którym możesz się podzielić w mediach społecznościowych i nie tylko!

W efekcie końcowym otrzymujesz jedyną w swoim rodzaju fotomozaikę, stworzoną przez Twoich pracowników, klientów bądź fanów, w wysokiej rozdzielczości. Możesz ją także wydrukować w dowolnie dużym formacie, tworząc z niej obraz lub fototapetę, która będzie nowym elementem wystroju biura i symbolem Waszej społeczności, a także niespodzianką dla pracowników po powrocie do miejsca pracy

FOTOLUSTRA.COM świadczy usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu możesz być pewny, że na Twojej imprezie wszystko pójdzie zgodnie z planem, a goście będą zachwyceni możliwościami, jakie oferuje im Fotomozaika Online.

Znajdź nas na naszym profilu