Młode dziwczyny bawiące się fotolustrem na imprezie
Wynajem fotobudki lub fotolustra – to gwarantowana zabawa do białego rana
28 maja, 2019

Fotolustro – wyjątkowa atrakcja na Festiwalu „Kolorów Polski” Filharmonii Łódzkiej

Empty rows of red seats at the cinema

 

 

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina po raz dwudziesty organizuje, cieszący się niesłabnącą popularnością, Wędrowny Festiwal pt. Kolory Polski. Jako, że jest to jubileuszowa edycja, organizatorzy zadbali, aby uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia mogli uwiecznić swoją obecność i mieć pamiątkę w postaci zdjęcia. W tym roku na wszystkich entuzjastów muzyki czekać będzie fotolustro, które zrobi im profesjonalne zdjęcie w zaledwie kilka chwil!

Kolory Polski” to coroczny, organizowany przez Filharmonię Łódzką, cykl 20 koncertów w 20 różnych miejscowościach w Polsce. Celem tych otwartych spotkań jest propagowanie wśród Polaków zarówno muzyki klasycznej, jak i nowoczesnych, jazzowych kompozycji. Hasłem tegorocznej edycji jest „Muzyka, historia, miejsca”, a w bogatym repertuarze będzie można znaleźć m. in. utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta i Stanisława Moniuszki, ale też Krzysztofa Komedy. Słuchacze będą mieli okazję zapoznać się z muzyką czerpiącą inspirację z polskiego folkloru, a także tańczyć w rytm międzywojennych przebojów. Filharmonia Łódzka chce zaprezentować widzom nie tylko „klasyki”, ale również ich uwspółcześnione wersje. W ten sposób każdy znajdzie coś odpowiadającego jego preferencjom muzycznym!

Gdzie będzie można posłuchać najpiękniejszych utworów w wykonaniu muzyków z Filharmonii Łódzkiej? Są to, jak zwykle, miejsca nietuzinkowe i absolutnie wyjątkowe. Orkiestra zagra w różnych miejscowościach Polski, m. in. w Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu, w XVI-wiecznym kościele św. Stanisława Biskupa w Boguszycach czy na scenie plenerowej na Wzgórzu Zamkowym w Sieradzu. Finał Festiwalu odbędzie się w Łodzi, w Sali Koncertowej Filharmonii Łódzkiej. 20. Edycja „Kolorów Polski” będzie tym bardziej wyjątkowa, gdyż będzie świętować także stulecie województwa łódzkiego!

Letnia atmosfera zdecydowanie sprzyja plenerowym wydarzeniom, na które chętnie przybywają mieszkańcy miast. Podczas „Kolorów Polski”, Filharmonia Łódzka zapewnia im oryginalną atrakcję w postaci fotolustra! Fotolustro to idealny gadżet na wszelkiego rodzaju imprezy i wydarzenia, w których bierze udział duża grupa ludzi. Jest doceniane przez organizatorów, którzy inwestując w nie mają pewność, że uczestnicy będą się świetnie bawić i integrować.

Fotolustro z fotolustra.com będzie obecne na 10 plenerowych spotkaniach i zagwarantuje uczestnikom Festiwalu „Kolory Polski” nietuzinkową rozrywkę oraz wyjątkowe pamiątki w postaci zdjęć z logo i nazwą Festiwalu. Wystarczy podejść do ekranu, który wygląda jak pełnowymiarowe lustro i za pomocą kilku ruchów palcem, zrobić sobie jedyne w swoim rodzaju, profesjonalne selfie! Fotolustro wydrukuje je natychmiast, dzięki czemu każdy widz będzie mógł zabrać je ze sobą.

Fotolustro czeka na wszystkich entuzjastów muzyki, którzy przybędą na koncerty organizowane przez Filharmonię Łódzką w ramach Wędrownego Festiwalu „Kolory Polski” i będą chcieli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie!