Szczęśliwa para robiąca sobie selfie przy użyciu fotolustra
Duża interaktywna fotobudka lustro to nowoczesna forma zabawy
28 maja, 2019
Fotolustro na imprezie eventowej
Fotobudka wynajem. Sprawdź jak fotobudka i fotolustro sprawuje się na eventach. Lustro Cię kocha.
28 maja, 2019

Kochasz zdjęcia? Wypróbuj fotolustro – urządzenie do tworzenia wyjątkowych selfie

Młoda kobieta korzystająca z fotolustra do selfie

Young woman holding paper party sticks on a gray background

Fotografie to Twoja pasja? Uwielbiasz idealne ujęcia i marzy Ci się, aby na Twojej imprezie goście mogli robić idealne selfie? A może chcesz zaktywizować ich i zapewnić rozrywki eventowe związane właśnie z tą aktywnością?
W jednym i drugim przypadku, jeśli zadbasz o obecność fotolustra na swoim evencie, Twój cel zostanie osiągnięty i to do tego stopnia, że nie będzie Ci potrzebny nawet fotograf! Jak to możliwe?
Wystarczy, że na Twojej imprezie pojawi się Magiczne Lustro, które ma wbudowany profesjonalny aparat odpowiadający za to, aby zdjęcia były ostre i dobrze wykadrowane. Dodatkowo, jego podświetlana rama sprawi, że ujęcia będą zawsze idealnie oświetlone. Goście z pewnością będą zadowoleni z tego, że przez chwilę poczują jak gwizdy Hollywood na czerwonym dywanie, bo właśnie takie wrażenie sprawia zabawa z Selfie Mirror! Będą mogli pozować do woli i przebierać się w śmieszne gadżety eventowe, takie jak okulary, peruki i nakrycia głowy. Jedną prostą decyzją o wynajęciu fotobudki lustra zapewnisz uczestnikom zabawę do białego rana, a także świetną pamiątkę w postaci natychmiastowo wydrukowanych zdjęć oraz ich pliku cyfrowego.

Z fotolustrem Twoje selfie będą niepowtarzalne!

Wszyscy dobrze wiemy, że robienie zdjęć stało się nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Obecnie, praktycznie każdy posiada smartfona z profesjonalnym aparatem fotograficznym. Zdjęcia z telefonów są coraz lepszej jakości, dzięki czemu ludzie odczuwają większą ochotę, aby dokumentować swoje codzienne życie. Uwieczniamy zarówno codzienną rutynę, jak i ważne wydarzenia. Zdjęcia to także idealna pamiątka, która przetrwa długie lata. To właśnie dlatego rozrywki eventowe, które umożliwiają robienie zdjęć, cieszą się największą popularnością. Wśród nich są właśnie fotolustro i fotobudka.
Jeżeli interesujesz się fotografią, z pewnością poznałeś już budkę fotograficzną. To niezaprzeczalny hit każdej imprezy, który umożliwia robienie wspólnych zdjęć i natychmiastowy ich druk. Jednak od kilku sezonów to właśnie fotolustro jest najbardziej popularnym rodzajem rozrywki eventowej i wygląda na to, że stanowi poważną konkurencję dla fotobudki.
Jak fotolustro sprawia, że zdjęcia są niepowtarzalne? Otóż, w jego funkcjach znaleźć możemy między innymi możliwość personalizowania fotografii poprzez dodawanie własnoręcznych podpisów. Goście będą mogli także ozdabiać zdjęcia śmiesznymi GIF-ami i obrazkami. Dodatkowo, pakiet gadżetów eventowych takich jak okulary, peruki i nakrycia głowy sprawi, że każde kolejne zdjęcie będzie zupełnie inne od poprzedniego. Goście pokochają te możliwości, a Ty będziesz miał spokojną głowę, czy dobrze się bawią. Wszystkie zdjęcia będą profesjonalnie zrobione, co tym bardziej ucieszy obecnych.

Możliwość dostosowania scenerii dzięki aplikacji fotolustra

Fotolustro na eventy takie jak wesela, studniówki i konferencje firmowe to strzał w dziesiątkę! Dlaczego? Dzięki oferowanym funkcjom, Selfie Mirror sprawia, że zdjęcie najwyższej jakości można wykonać w zaledwie kilka chwil, a cały proces to sama przyjemność i zabawa.
W jakie gadżety eventowe warto inwestować, gdy organizujemy imprezę? W te, które są wielofunkcyjne tak, jak fotolustro! To stylowy dodatek na Twój event! Niezależnie od tego, czy organizujesz wesele, czy konferencję – fotolustro idealnie wpasuje się w stylistykę każdego większego wydarzenia! Jego elegancki wygląd przyciąga wzrok wszystkich zebranych gości, zwłaszcza, że wielu z nich na początku nie wie, jakie funkcje oferuje Magiczne Lustro. Element zaskoczenia jest dopiero początkiem zabawy, która niesamowicie angażuje i integruje jej uczestników!
I to właśnie funkcja integracyjna sprawia, że wynajem fotobudki i fotolustra to wybór wielu organizatorów. Selfie Mirror w niesamowity sposób integruje wszystkich zebranych gości. Wspólne pozowanie do selfie skraca dystans pomiędzy nimi
Szczególnie warta uwagi jest opcja green screen oferowana przez fotolustro. Jakie możliwości daje? Goście każdej imprezy uwielbiają ją za to, że pozwala na zmianę tła zdjęcia w kilka chwil. Mogą więc znajdować się na plaży, a po chwili przenieść się na czerwony dywan w Hollywood. Żadne inne gadżety eventowe nie zapewniają takich wspaniałych atrakcji i to dlatego od kilku sezonów fotolustro jest najbardziej pożądane wśród osób organizujących duże imprezy.
Fotolustro na eventy to prawdziwy must have, zwłaszcza dla miłośników estetycznych i profesjonalnych fotografii! Koniec z rozmazanymi i źle oświetlonymi selfie z imprezy! Fotobudka i jej stylowy następca – Selfie Mirror, zapewnią idealną jakość zdjęć, a przy okazji zintegrują wszystkich gości!